Powrót do aktualności i wydarzeń

Aktualności i wydarzenia

2019-08-23 19:00:00
Magdalena Kumorek & Tubis Trio w Winnicy Turnau!

Szanowni Państwo,

23 sierpnia 2019 r. o godzinie 19:00 zapraszamy do Winnicy Turnau na jazzowy wieczór z piosenkami Krzysztofa Komedy w wykonaniu Magdaleny Kumorek i Tubis Trio.

Recital „KOMEDA / PERSPEKTYWA NOVA” to wspólne muzyczne poszukiwania nowych wersji popularnych i lubianych piosenek Krzysztofa Komedy. Niepowtarzalne "Tubisowe" radosne brzmienie, duża doza zabawy formą i melodią Komedowych utworów, a także świetne teksty autorstwa Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego w interpretacji Magdaleny Kumorek, to ciekawa, niebanalna propozycja rzucająca nowe światło na twórczość Komedy w 50 rocznicę jego śmierci.

Przed koncertem zapraszamy na aperitif, a po występie na zwiedzanie winiarni, degustację naszych win, poczęstunek oraz spotkanie z artystami.

Bilety w cenie 150 zł można rezerwować mailowo: koncerty@winnicaturnau.pl lub telefonicznie: +48 91 307 91 31, +48 608 632 833.

Poniżej znajdziecie Państwo link do utworu „Kołysanka Rosemary” oraz informacje o artystach:

https://youtu.be/j3iMM9GTwZ4

Magdalena Kumorek - szerszej publiczności znana z filmów "Poranek kojota", "Układ zamknięty" czy serialu "Przepis na życie"- wnosi tutaj wrażliwość na synergię słowa i melodii w piosence. Wokalny warsztat aktorki, laureatki kilku konkursów i festiwali piosenki aktorskiej, oparty jest o jej wieloletnią prace na muzycznej scenie. Jednym z jej ważnych etapów była autorska płyta „Śmiercie" z muzyką skomponowaną przez wokalistkę do słów wspaniałego polskiego poety - Bolesława Leśmiana.

Tubis Trio, czyli Maciej Tubis, Paweł Puszczało i Przemek Pacan, to natomiast jeden z najbardziej oryginalnych, prężnie rozwijających się w ostatnich latach zespołów jazzowych. Ostatnie płyty studyjne, „The Truth" oraz „Flashback" zostały entuzjastycznie przyjęte przez recenzentów w kraju i za granicą, a koncerty zespołu, to duża dawka pozytywnej energii o charakterystycznym i niepowtarzalnym brzmieniu.

Pozdrawiamy serdecznie,
Winnica Turnau
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau
 
+