Powrót do aktualności i wydarzeń

Aktualności i wydarzenia

2023-09-22 19:00:00
Opera, musical, muzyka klasyczna i wino w Winnicy Turnau!
Szanowni Państwo,

Opera, musical, muzyka klasyczna i wino. Takiego połączenia nie można przegapić!

Zapraszamy na koncert Opera, musical i skrzypce – spotkanie dźwięków i emocji, który odbędzie się w naszej sali koncertowej 22 września o godz. 19.00.

Wystąpią znakomici artyści:

Maria Radoszewska – Wokalistka i skrzypaczka poruszająca się swobodnie w świecie muzyki rozrywkowej, musicalowej oraz klasycznej. Występuje w projektach muzycznych Musicale świata i Tribute to Wodecki. Koncertuje z klasyczną muzyką kameralną, występowała min. dla Filharmonii Szczecińskiej oraz Opery na Zamku w Szczecinie. Aktualnie pracuje nad wydaniem swojego kolejnego singla z autorską muzyką.

Tomasz Krzysica – wielokrotnie nagradzany w Polsce i na świecie tenor, który w szerokim repertuarze oratoryjno-kantatowym ma m.in. utwory Bacha, Mozarta i innych kompozytorów. Występuje regularnie w filharmoniach i w ramach najsłynniejszych polskich festiwali muzycznych. Zaśpiewał m.in. w paryskim Théatre des Champs-Elysées i podczas Festiwalu w Nantes z towarzyszeniem Francuskiej Orkiestry Narodowej. Muzykuje z najwybitniejszymi dyrygentami świata.

Olga Bila – pianistka związana zawodowo z Operą na Zamku w Szczecinie. Wzięła udział w przygotowaniu około 20 produkcji operowych, m.in. polskiej prapremiery „Dokręcania śruby” B. Brittena oraz pierwszej szczecińskiej inscenizacji „Króla Rogera” Karola Szymanowskiego. Występowała w wielu filharmoniach w Polsce i na świecie.

W programie m.in. utwory Debussy'ego, Fostera, Verdiego, Piazzolli, Donizettiego, Webbera, Sartoriego i wielu innych kompozytorów. 

Kup bilet w cenie 200 zł już dzisiaj - ZAREZERWUJ ONLINE - KLIKNIJ

W cenie biletu także: aperitif, zwiedzanie winiarni, degustacja win i poczęstunek. 

Łączymy pozdrowienia,
Winnica Turnau
 
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau
 
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Bądź na bieżąco i dowiedz się pierwszy, kiedy nowy rocznik Wina Lodowego będzie gotowy!
 
+