Powrót do strony głównej
Konferencje →
← Degustacje

Organizacja konferencji i Degustacje dla firm – Winnica Turnau

Organizacja konferencji

Koncerty i degustacje to nie jedyne zastosowanie naszej sali na winiarni. Specjalistyczne nagłośnienie, nowoczesny sprzęt multimedialny oraz możliwość komfortowego pomieszczenia dużych grup, umożliwia: prowadzenie szkoleń, prelekcji i konferencji. W sali możemy przyjąć - w zależności od formy spotkania - od 40 do 80 osób.


Wysokiej klasy wyposażenie sprawia, że organizacja konferencji w naszym obiekcie przebiega zawsze w sposób całkowicie profesjonalny. Nowoczesny sprzęt umożliwia prelegentom interesujące poprowadzenie spotkania, które z pewnością zachwyci słuchaczy.

Do dyspozycji mamy również klimatyczną altanę w winnicy. To malownicze miejsce spotkań znajduje się pośród winorośli w bliskości jeziora i sadu. Pomimo zacisznej lokalizacji altana wyposażona jest w prąd, nagłośnienie oraz grill.


 

Kontakt w sprawie organizacji konferencji


Zbigniew Turnau
Tel. +48 91 307 91 31, wew. 2
e-mail: zwiedzanie@winnicaturnau.pl

Degustacja Polskich Win dla Firm 

Dla firm pragnących zaskoczyć swoich partnerów biznesowych lub pracowników nietuzinkowym wydarzeniem, proponujemy przeprowadzenie degustacji polskich win z naszej Winnicy w dowolnym miejscu w Polsce lub w naszej winnicy w Baniewicach. 

Warsztaty prowadzone są przez wykwalifikowanego sommeliera, który zaprezentuje selekcje polskich win najwyzszej jakości, zdradzi tajniki degustacji wina oraz wskaże jak się nimi cieszyć w najlepszy możliwy sposób. Mozliwe jest także poprowadzenie spotkania w języku angielskim.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z poniższą broszurą:
 

Kontakt w sprawie Degustacji Polskich Win dla Firm

Maurycy Michalak
Tel. +48 570 187 043
e-mail: m.michalak@winnicaturnau.pl
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Dowiedz się pierwszy o premierach win
i planowanych wydarzeniach w Winnicy Turnau
 
+

Zapisz się do naszego newslettera!

Bądź na bieżąco i dowiedz się pierwszy, kiedy nowy rocznik Wina Lodowego będzie gotowy!
 
+